Ne Yapıyoruz?

HİZMETLER

NE YAPIYORUZ?

Markaların ihtiyaç dinamikleri doğrultusunda ekibimizi departmanlar arası iletişime yönlendirerek multidisipliner çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesap yönetimlerini ve satışa yönelik iletişim stratejilerini kapsayan 360 derece pazarlama hizmeti vererek markaların dijital iletişimlerini gerçekleştiriyoruz.

Kriz Yönetimi

Aldığımız aksiyonlarla, markaların yaşadığı kriz durumlarını pozitif ya da nötr hale getiriyoruz. 7/24’e yakın bir takip ve çalışma sistemi ile marka hakkındaki konuşulmaları kontrol altında tutuyoruz.

Dijital Üretim

Markaların ihtiyaçları doğrultusunda ürettiğimiz kreatif tasarımları sağlam altyapılarla birleştiriyoruz. Kullanıcı davranışları ve pazarlama bilgileri ile yoğrulan ve yeniliklerden beslenen dijital iletişim materyallerini kullanıcılara sunuyoruz.

Kreatif Projeler

Yaratıcı fikirlerin sorumluluk gerektirdiğine inanıyoruz. Ürettiğimiz fikirlerin markalar için iletişim, hedef kitle içinse fayda ihtiyacını karşılamasına özen gösteriyoruz.

Prodüksiyon

Fikir üretirken gösterdiğimiz hassasiyeti, prodüksiyon gerektiren projelerimizi gerçekleştirirken de gösteriyoruz. Ürettiğimiz fikirleri uygulama noktasında, mecra dinamiklerine uygun hareket ediyoruz.

Animasyon

Hizmet verdiğimiz markaların kimlikleri ve hedef kitleye vermek istedikleri mesajları yansıtmaya yönelik olarak en yeni tekniklerle yaratıcı ve özgün tasarımlar yapıyoruz.

Influencer Projeleri

Dijital ortamın kanaat önderleriyle iş birlikleri yaparak mesajımızı en etkili şekilde, en doğru hedef kitleye ulaştırıyoruz.

Raporlama

Markaların iletişim amaçlarını ne ölçüde gerçekleştirdiklerini periyodik olarak ölçümlüyor, hedef kitleden aldıkları geri bildirimleri analiz ediyor ve hazırladığımız raporları gelecekteki stratejilerini belirleme noktasında en önemli referansımız olarak sunuyoruz.

Birlikte Çalışalım!

Müşterilerimizle bireysel ihtiyaçlarını anlamak ve markalarının değerini düşünceli bir şekilde yükseltmek için ortak çalışıyoruz