A Destination On Its Own: Lounge Istanbul yayınlandı!

Akıl Fikir İşleri’nin Türk Hava Yolları için hazırlamış olduğu yeni tanıtım videosu A Destination On Its Own: Lounge Istanbul yayınlandı!

Akıl Fikir İşleri’nin Türk Hava Yolları için hazırlamış olduğu yeni tanıtım videosu A Destination On Its Own: Lounge Istanbul yayınlandı! Akıl Fikir İşleri, daha önce Türk Hava Yolları için hazırlamış olduğu Flow Through the City of Tales Flow Motion tanıtım videosunun ardından Türk Hava Yolları’nın tüm dünyaya eşsiz bir İstanbul deneyimi yaratma isteğiyle ortaya çıkan bir çalışmayı daha gerçekleştirmiş oldu.

Lounge salonlarının, eşsiz lezzetlerinin ve konforlu dinlenme olanaklarının anlatıldığı Lounge İstanbul tanıtım videosunda Türk Hava Yolları’nın havalimanında beklemeyi nasıl keyifli hale getirdiğine Flow Motion tekniğiyle tanıklık ediyoruz. Taksim, Karaköy, Üsküdar olmak üzere üç farklı mekanda çekilen Lounge Istanbul tanıtım videosunda, yine Türk Hava Yolları için Akıl Fikir İşleri tarafından yapılan 20 Türk 20 Global bloggerin İstanbul’u yorumladığı özel sayıda üretilen Blogbook’a da yer verildi.