Bizim için başarı,
birlikte çalışıp birlikte kazanmaktır.

X
BİZİ BİZDEN ANLATANLAR
 • AFİ'de çalışmak benim için çok güzel bir deneyim; çünkü Türk Hava Yolları, TRT World gibi yerel ve global birçok prestij sahibi markayla çalışma fırsatı buldum. Böylesine genç ve dinamik bir ekiple beraber çalışmaktan ötürü çok mutluyum; bir takım inşa etmenin faydalarını her gün tecrübe ediyorum. Kendi perspektifimden, AFI göze çarpan bir şirket kültürüne sahip ve tüm çalışanlarını bir aileye bağlıymış gibi hissettiriyor; ki bu benim için en önemli şey.
  Yamin Mazhoud
  Creative Projects - Team Leader
  (02.2016 - 08.2016)
 • AFI'nin ilk çalışanlarından biri olarak, burası bizim için attığımız her adımda birlikte çalışıp geliştiğimiz bir okul. Prodüksiyondan yazılıma, görsel tasarımdan metin yazımına her anlamda güçlü projelerde çalışma imkanı bulduğum AFİ'nin en büyük farkı, yönetim ve iş akışı anlayışı. Burada yapılan her iş bir sonrakine temel hazırlıyor ve kendi içinde yarattığı devinim ile iç kontrol mekanizması, çıkan her işi mükemmele evirmeyi amaçlıyor.
  Kıvanç Kaçakgil
  Creative Projects - Team Leader
  (05.2013 - 03.2016)
 • Profesyonel hayata adım attığım ilk yer olan AFI’de çalışmak benim için inanılmaz bir tecrübe. Henüz temelleri yeni yeni atılan kariyerimde bu kadar çok şey öğrenmeme, başarı elde etmeme yardımcı olan benim gibi genç, dinamik ve alanında başarılı profesyonellerle çalışmaktan çok mutluyum. AFI’de çalışmak için bizi motive eden en büyük şey ise mesleki anlamda, çalışanların "her daim daha fazlasını öğrenmek" için birbirini motive etmesi ve bu motivasyon sonucunda ortaya çıkan sinerjiyle iyi takımlar ve iyi işler ortaya koyabilmemiz.
  Hazal Bahar
  Creative Projects - Growth Hacker
  (09.2015 - 09.2016)